If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bude na E3 oznámeno GTA V?

Myslí si to analytik.

Finanční analytik ze společnosti EEDAR Jesse Divnich je přesvědčen, že Rockstar na E3 oficiálně oznámí práci na Grand Theft Auto V.

Podle svých slov předpokládá, že neuvidíme žádné hratelné demo, spíše jen nějaký teaser. "Jsme přesvědčeni, že Grand Theft Auto V by mělo vyjít v roce 2011, takže by bylo načase něco ukázat," řekl v rozhovoru pro časopis Game Informer.

GTA IV vyšlo na PC, PS3 a X360, ale Microsoft zaplatil velké peníze, aby měl na své konzoli alespoň exkluzivně stahovatelné přídavky The Lost And Damned a The Ballad of Gay Tony. Podle analytika tentokrát k žádné exluzivní dohodě nejspíš nedojde. "Microsoft zaplatil za exkluzivitu hodně peněz, ale v prodejích Xbox 360 to nijak nepomohlo. V roce 2004 sice bylo GTA obrovská herní značka, ale spolu s ní existuje i spousta dalších velkých značek."

Říká, že dalšími velkými značkami je Guitar Hero a Call of Duty, takže i kdyby Sony získalo exkluzivitu na GTA V, Microsoftu by to nijak zvlášť neuškodilo.

Jesse Divnich není jediný, kdo si myslí, že na E3 dojde k oznámení GTA V. Stejný názor vyřkl už analytik Mike Hickey v březnu.

Comments