Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ceny podzimních her padají

Batman, Risen a Borderlands za pár stovek.

Kdo si počká, ten se dočká. Známé pořekadlo platí i při vyhlížení snížení ceny her, které si předtím člověk nemohl dovolit. Poslední dobou slevy přicházejí čím dál dříve a jsou lákavější než kdy jindy.

Cenega takto včera vyrukovala s mohutným výprodejem jejích podzimních PC her.

Nejvýhodnější nabídku představují oceňovaní Borderlands jen za 399 Kč. Vydrží na dlouho a dají se hrát v co-opu. Dosud přitom stály tisícovku.

Vedle rozhodně nešlápnete ani s Risen v češtině zlevněným o polovinu. Nebo s jednou z celkově nejlepších her 2009, Batman Arkham Asylum, rovněž za příznivých 599 Kč. Mimochodem, všechny tři hry figurují v TOP 10 volby hry roku čtenáři Eurogameru.

Teprve listopadové tituly LEGO Indiana Jones 2 a Star Wars Force Unleashed: The Sith Edition od LucasArts spadly na 399-499 Kč. Pětikilo nyní stojí o něco starší PC konverze od Capcomu - Resident Evil 5 a Street Fighter IV. Případně také u nás opožděné Bionic Commando, jehož průměrnost vyvažuje 299 Kč. A prosincový Rogue Warrior se konečně dostal na adekvátní cenu 199 Kč, na níž měl být správně už od začátku.

Opomíjet by se neměly ani přehlížené, ale kvalitní hry Mini Ninjas a Drakensang za 399 Kč. Nebo německé RPG Venetica, které teprve budeme recenzovat, za 299 Kč, za něž dostanete také páté Call of Duty z Tichomoří.

Všechny zlevněné hry se dají sehnat na Xzone do vyprodání zásob nebo do konce února.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Batman: Arkham Asylum

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Borderlands

PS3, Xbox 360, PC

See 1 more

Risen

Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments