If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nová arkádová střílečka Matt Hazard

Další akce na způsob Shadow Complex?

Matt Hazard je hvězdou pradávné 8-bitové herní éry, který se nyní, díky japonské společnosti D3 Publisher, opět připomíná.

Po nevydařeném Eat Lead: The Return of Matt Hazard se totiž tuto zimu v rámci nabídky XBLA a PSN objeví jeho nové dobrodružství s názvem Matt Hazard: Blood Bath and Beyond, které do značné míry evokuje úspěšnou střílečku Shadow Complex.

Bylo by asi dobré zmínit, že v D3 si už v dubnu tohoto roku zaregistrovali název pro tenhle nový titul, který aktuálně vyvíjejí lidé ve Vicious Cycle, a který má hodně vysoký rating M - pro dospělé (resp. 17 a výše). Což jej už dopředu poněkud devalvuje z pohledu podobné komerční úspěšnosti, jaké se dočkal právě zmiňovaný Shadow Complex.

Matt Hazard: Blood Bath and Beyond má být pěkně svižná 2.5D střílečka, tzn. nabízející 3D prostředí, v němž se hlavní hrdina pohybuje po nalajnované 2D trase a cestou likviduje nespočetné zástupy nepřátel. Mezi nimiž bude na předním místě jeho velký protivník ze starých časů, generál Neutronov. Má jít o nonstop "run-and-gun" akci, nabízející také sympatické co-op vyžití.

Hra vás protáhne rozličnými scenériemi, jako je japonský hrad, zamrzlé sibiřské doly či samotný měsíc, a nemá přitom šetřit pěkně drsnými momenty. Více se můžete dozvědět kupř. na její Facebook stránce.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles