Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Chystá se nové Tribes, jako MMO

Vývojáři Hi-Rez získali na sérii práva.

Hi-Rez Studios, vývojáři stojící za PC MMO Global Agenda, získali práva na populární akční sérii Tribes. A hned oznámili vývoj nové hry. Půjde o MMO s názvem Tribes Universe.

Základem bude modifikovaný Unreal Engine se stejně tak modifikovanými servery, které musí zvládnout více než 100 hráčů na jedné mapě - a to jak na zemi, tak i ve vzduchu. Chybět nebude "velký propracovaný svět", "obrovské venkovní mapy" a samozřejmě jetpacky.

Na začátku roku 2011 už by mělo dojít k prvnímu alpha testování, kterého se může účastnit i široká veřejnost. Musíte mít ale vysoký level (musíte být v level capu, tedy na 50. úrovni) v Global Agenda. Až pak vám v Hi-Rez možná pošlou pozvánku pro účast na testování.

Série Tribes vždycky byla tak trošku MMO akce. Byla totiž zaměřená na online hru. Populární byla kvůli velkým otevřeným mapám a jetpackům. Poprvé se objevila na PC v roce 1998. Zatím poslední hra ze série, Tribes: Vengeance, vyšla v roce 2004 a vyrobili ji 2K Australia, kteří se pak přesunuli a začali pomáhat s Bioshockem.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Global Agenda

Video Game

Tribes Ascend

Xbox 360, PC

Related topics
PC
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments