If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Chystá se nové Tribes, jako MMO

Vývojáři Hi-Rez získali na sérii práva.

Hi-Rez Studios, vývojáři stojící za PC MMO Global Agenda, získali práva na populární akční sérii Tribes. A hned oznámili vývoj nové hry. Půjde o MMO s názvem Tribes Universe.

Základem bude modifikovaný Unreal Engine se stejně tak modifikovanými servery, které musí zvládnout více než 100 hráčů na jedné mapě - a to jak na zemi, tak i ve vzduchu. Chybět nebude "velký propracovaný svět", "obrovské venkovní mapy" a samozřejmě jetpacky.

Na začátku roku 2011 už by mělo dojít k prvnímu alpha testování, kterého se může účastnit i široká veřejnost. Musíte mít ale vysoký level (musíte být v level capu, tedy na 50. úrovni) v Global Agenda. Až pak vám v Hi-Rez možná pošlou pozvánku pro účast na testování.

Série Tribes vždycky byla tak trošku MMO akce. Byla totiž zaměřená na online hru. Populární byla kvůli velkým otevřeným mapám a jetpackům. Poprvé se objevila na PC v roce 1998. Zatím poslední hra ze série, Tribes: Vengeance, vyšla v roce 2004 a vyrobili ji 2K Australia, kteří se pak přesunuli a začali pomáhat s Bioshockem.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments