Skip to main content

Chystá se remake Duke Nukem 3D

Člověk čeká 14 let a pak…

Poměrně neznámé dánské vývojářské studio Interceptor Entertainment se rozhodlo v Unreal Engine přepracovat klasického Duke Nukem 3D. Sice jde o nekomerční projekt, ale rozhodně nejde o žádnou fanouškovskou předělávku.

Duke Nukem 3D: Reloaded, jak se bude hra jmenovat, bylo posvěceno přímo Gearboxem a studio Interceptor na něj vyhradilo 30 lidí, kteří na Reloaded budou pracovat. A to ještě pořád není zdaleka všechno - pro hru dokonce namluví Jon St. John, Dukův hlas, několik nových hlášek.

Reloaded bude obsahovat dokonce i multiplayer, kdy se na klasických mapách jako Hollywood Holocaust bude moct utkat až 16 hráčů. Přítomnými MP módy bude Dukematch, Capture The Babe a Horde. Hrát v multiplayeru budete moct za Duka, generála Gravese, za útočného vojáka nebo… za prase.

Objevit by se mělo také demo, které nabídne dvě MP mapy, sedm zbraní - včetně rippera, brokovnice a legendární mocné botky - a čtyři hratelné postavy.

Interceptor Entertainment tvrdí, že na projektu budou pracovat jejich nejlepší lidi a bude využívat nejnovější technologie. Na oficiálních stránkách projektu se můžete podívat na pár prvních screenshotů a přečíst si blogy o pokračujícím vývoji. Dokonce se lidi z Interceptoru setkali i s vývojáři Duke Nukem Forever.

Znovu upozorňujeme, že jde o nekomerční projekt, což znamená: hra bude k dispozici zcela zdarma.

Read this next