Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Chystá se nová Alenka v Říši divů

Psychedelické světy po deseti letech.

Alenka z Říše divů tu už dlouho nebyla, a proto ji oživuje opět tvůrce původní hry, American McGee. Alice: Madness Returns byla designována podobně, jako tehdejší American McGee’s Alice.

Hra by tak měla být temná a měla by mít svůj osobitý styl. EA popisují novou Alenku jako zábavnou a návykovou akční adventuru. Alenka se opět ocitne v temné a zkažené Říši divů a bude muset odkrýt pravdu o její minulosti.

Nová Alenka bude obsahovat vysoce detailní světy, zajímavé postavy a epické bitvy se smrtelnými zbraněmi a zákeřnými nepřáteli. Děj se odehrává deset let po událostech prvního dílu. Alenka se stěží zotavuje z emociálního traumatu, který jí způsobila ztráta celé rodiny v plamenech. Po deseti letech v blázinci ji konečně pustí do péče psychiatra, který ji možná bude schopen pomoci v překonání nočních můr a halucinací.

American McGee o nové Alence: „Alenka je klasickou fikcí, nekonečně bohatá zapamatovatelnými postavami, místy a zážitky. Náš přístup k Alice: Madness Returns je takový, že bereme tento barevný svět a přetváříme jej s psychotickými osobnostmi a pronikající šíleností. Nemůžeme se dočkat, až se budeme moci podělit o hru s fanoušky Alenky v Říši divů a hráči po celém světě.“ McGee se na nové Alence podílí v roli senior kreativního ředitele.

Alice: Madness Returns vyjde v roce 2011 na PC, PS3 a Xbox 360.

Read this next