Skip to main content

Civilizace pro Facebook změnila název

Alfa testování začne už 12. ledna.

Dřívější Civilization for Facebook se nyní přejmenovala na Civilization World (Civ World), což má lépe reflektovat náturu hry. Na facebookových stránkách hry napsal tvůrce Civilization, Sid Meier, že hra vstoupí do uzavřeného afla testování 12. ledna. Jakkoliv bude alfa uzavřená, hráči se do ní mohou přihlásit a vybraní šťastlivci se testování budou moci zúčastnit.

Do alfa testu se ale musíte přihlásit jako tým, nikoliv jednotlivě. Týmy mohou být velké od pěti do padesáti lidí. Sid Meier to vysvětlil následovně: „Abyste v Civ World vyhráli, budete muset spolupracovat se svými přáteli. Pak se vám povede dobře a můžete se stát vládcem světa. Proto v našem alfa testu párujeme hráče do skupin, abychom simulovali chod plné verze hry."

Jednotlivé hry v Civ World budou mít podle Meiera jasně definovaný začátek a konec. Hra skončí tím, že jedna civilizace zvítězí a bude oceněn jeden hráč. Podobně jako v klasické Civilizaci budou v Civ World jednotlivé éry, ve kterých lze také zvítězit. Civ World bude také obsahovat trofeje a krátkodobé cíle, kromě hlavního vítězství.

Read this next