If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co asi bude Fable: The Journey?

Pondělní překvapení pro Kinect?

Všechna tajemství z nadcházejících E3 konferencí jsou den před odhalením jako děravé lodě a vytékají, kudy to jen jde. Nejnověji blog Superannuation zaregistroval, že si Microsoft zajistil několik domén nejspíš pro své nové hry - figuruje mezi nimi i něco s názvem Fable: The Journey. Že by jedno z překvapení pondělní konference?

V případě ostatních zaregistrovaných značek jde bezvýhradně o kinectové hry (Kinect Fun Labs, Dance Central 2, Kinect Sports Season 2) a vzhledem k momentální snaze Microsoftu o co největší propagaci této platformy se tady nabízí varianta, že Fable: The Journey by mohlo být jakousi nadstavbou či off-spinem ze série Fable určeném výhradně pro pohybový ovladač Kinect.

Ostatně Microsoft před vydáním Fable III opakovaně naznačoval, že hra bude Kinect nějak podporovat, což se nestalo. Vůbec tedy nyní vyloučené, že tuto funkci firma plně využije až novém Fable: The Journey.

Z dalších prozrazených domén jsou zajímavé ty od Sony, které ukazují na plánovaný rozvoj online služby Qore: viz domény jako qoregames.com, qoremusic.com, qorespot.com nebo qoreunlimited.com, které si Sony všechny obstaralo v nedávné době.

Tagged With
About the Author

Levis

Contributor

Comments