Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co obsáhne beta Diabla III?

Tři akty? Jeden akt? Kdy? A na čem poběží?

Blizzard oznámil, že nadcházející betatest Diabla III obsáhne jen "malou část" finální hry. Pro autory je hlavně důležité, aby hráčům zbytečně neukázali všechno a nechali jim, ať se mají i v plné verzi na co těšit. Jak dodávají fanouškovské stránky, s největší pravděpodobností se tak v betě objeví třeba jen jediný akt.

Pro úplnost dodejme, že z dosavadních obrázků a videí jsme viděli části prvních dvou aktů a spoustu médií z aktu třetího, který se bude odehrávat v ledových Barbarian Lands v okolí kráteru Arreat. Betaverze předchozího dílu Diabla II obsahovala jen jediný akt a první tři řady skillů.

Kdy přesně betatest Diabla III začne se neví, někteří jej očekávají v následujících měsících vzhledem k tomu, že s vydáním hry se původně počítalo již na letošní rok. Více by ještě před letošní E3 mohla napovědět tiskovka, kterou Blizzard svolal na 9. května.

Fanouškovským stránkám Diablo IncGamers se také podařilo zjistit konfiguraci strojů, na nichž běželo demo Diabla III v listopadu v Jižní Koreji. Šlo o systémy vybavené procesorem Core i7 870, 4GB RAM DDR 3 a grafickou kartou GeForce GTX 460GB 1GB.

Read this next