If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Comgad vydá filmovou hru Auta 2

Od tvůrců Just Cause 2.

Dosavadní tvůrci hardcore her musí pod tíhou situace v herním průmyslu a snahy o vlastní přežití jít do licencovaných nebo dětských her. Po Timu Schaferovi ze včera se stejnou cestou vypravili Avalanche Software, tvůrci Just Cause 2, kteří po Toy Story 3 pokračují ve spolupráci s Disney Interactive Studios.

Jejich nová hra, ohlášená na mezinárodním trhu hraček v New Yorku, je na motivy filmu Auta 2 (Cars 2: The Video Game). U nás ji v létě vydá společnost Comgad a zatím se nevyjádřila, kterých verzí se chopila (PC, PS3, X360, Wii, DS) a zda bude opět lokalizovat. Tisková zpráva a obrázky následují.

Hra vám umožní skočit do světa Aut, okořeněném špionáží mezinárodního charakteru. Ve hře se objeví řada oblíbených postaviček ze série Auta, které budou soutěžit v akcí nabitých špionážních dobrodružstvích a v závodech celosvětové třídy.

Hra Auta 2 přenese hráče do mezinárodního tréninkového střediska CHROME (Centrála Hyper-Rychlých Odborně-Motorizovaných Expertů), kde si vybere z více než 20 postaviček, jež vycvičí na světové špiony. Součástí jejich mezinárodního výcviku budou simulované nebezpečné mise, ve kterých jim pomůže supermoderní vybavení, díky němuž se budou moci vyhýbat nepřátelům nebo je zpomalovat.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Awaiting cover image

Cars 2: The Video Game

PS3, Xbox 360, Nintendo Wii, PC, Nintendo DS

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments