If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Criterion láká na další Burnout

Nebo snad příští Need for Speed?

Autoři závodní série Burnout, studio Criterion Games, na svém Twitteru fanouškům popřáli vše nejlepší do nového roku - a také nastínili, že se z jejich produkce již brzy můžeme těšit na další herní oznámení.

"Rok 2010 uspokojí naše rostoucí potřeby po adrenalinovaném cestování pořádnou rychlostí," tvrdí doslova. Nejpravděpodobnější je, že tato zpráva předznamenává právě oznámení dalšího Burnoutu. To ostatně předpověděla i poslední kolonka drbů a spekulací z amerického časopisu OXM, podle kterého budou nový Burnout i Fallout: New Vegas odhaleny již začátkem roku 2010.

Není to ale jediné možné vysvětlení. Připomeňme, že firma má totiž podle dřívějších zpráv pracovat i na příštím dílu série Need for Speed, který má představovat návrat ke dřívějšímu konceptu závodů, tedy volnějšímu ježdění po krajině, než na uzavřených okruzích v Shiftu.

Ačkoliv EA Blackbox prozatím nic oficiálně neoznámili, jejich producent Jesse Abney se již ve vrcholné fázi reklamní kampaně před vydáním Need for Speed: Shift nechal slyšet, že na příštím dílu závodů by daleko raději než s autory Shiftu spolupracoval právě s tvůrci Burnoutu. To ostatně již v červnu během investorské konference stvrdil také jeden z akcionářů EA.

Tagged With

Comments