Skip to main content

Cuphead konečně dostává krabicové vydání na konzolích

I u nás.

Cuphead a kamarádi vyrážejí na dobrodružství a v novém akčním traileru odhalují exkluzivní standardní fyzickou edici od iam8bit, které vyjdou 6. prosince, uvedl domácí distributor Playman.

„Na krabicovou edici hry Cuphead se těšíme už velmi dlouho,“ říká Maja Moldenhauer, ředitelka studia Studio MDHR. „Velká část nostalgie, která byla pohonem pro design hry Cuphead, se soustředí na báječný fyzický zážitek, kdy si můžete koupit svou zbožňovanou hru v regálu, otevřít krabičku a ponořit se do nových výzev či velkolepého dobrodružství. Tomuhle se nic nevyrovná a my máme velkou radost, že nám týmy z iam8bit a Skybound pomohli vložit Cuphead do rukou hráčů se stejnou péčí a řemeslným umem, se kterými jsme vyvíjeli samotnou hru. Nenapadá mě lepší způsob, jak zakončit ten nesmírně vzrušující rok tady ve Studio MDHR, než vydání této verze hry.“

Standardní krabicová verze hry Cuphead bude obsahovat DLC s rozšířením The Delicious Last Course, šest sběratelských zábavných karet Cuphead, členskou kartu klubu Cuphead a nádhernou grafiku pro vnitřek balení.

Od té doby, co hráči mohli poprvé prozkoumat Inkwell Isles s Cupheadem a Mugmanem, uplynulo již pět let. Od vydání hry v roce 2017 se Cuphead stal fenoménem na nezávislé scéně díky velké spoustě produktů a nedávno vydanému animovanému seriálu na Netflixu. Studio MDHR, iam8bit a Skybound Games s radostí navazují na odkaz hry Cuphead díky speciální fyzické edici pro fanoušky na celém světě.

Read this next