If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

CZC.cz turnaj v netradičních hrách na For Games ve spolupráci s Playstation a Thrustmaster

Co nevidět bude v Letňanech For Games. A také jeden turnaj.

Jak jistě mnoho našich čtenářů ví, 25. 10 .-28. 10. se v Praze na výstavišti v Letňanech bude konat herní veletrh For Games. Pro fanoušky herní scény se jedná o největší tuzemskou gamingovou akci, plnou her, zábavy, všelijakého herního programu a také i několika turnajů. Dva z nich si připravilo CZC.cz ve spolupráci s Playstation a Thrustmaster.

Kdy a kde?

Oba turnaje se budou konat v neděli, 28. 10. 2018 od 13:00 na Playstation stánku v hale For Games.

Jaké hry nás čekají?

Gran Turismo

Výborná závodní hra, které závodníkovi umožní vychutnat si velmi realistický pocit řízení auta díky Thrustmaster příslušenství.

CZC.cz Gran Turismo turnaje na For Games se účastní 8 hráčů kvalifikovaných z turnajů na pobočkách CZC a 8 šťastlivců nabraných z řad návštěvníků veletrhu.

Závodníci budou proti sobě závodit ve formátu 1vs1 dokud pavouk neurčí, kdo je nejlepším automobilovým jezdcem přítomným na For Games. Pro první tři místa jsou připraveny následující ceny

• 1. místo: Hra GT Sport + voucher na 5 000 Kč • 2. místo: Hra GT Sport + voucher na 3 000 Kč • 3. místo:Hra GT Sport + voucher na 1 500 Kč

Firewall: Zero Hour

Žhavou turnajovou novinkou pak bude střílečka Firewall: Zero Hour, která se bude hrát na Playstation VR. Formát turnaje bude 3vs3, je tedy na místě si vzít s sebou nějaké šikovné kamarády. Účastníci turnaje budou vybráni na místě z řad návštěvníků veletrhu.

A na co se můžou těšit nejlepší týmy?

• 1. místo: 3x Hra Firewall + 3x voucher na 2 000 Kč • 2. místo: 3x voucher na 1 000 Kč • 3. místo: 3x voucher na 500 Kč

Máš zájem?

Není tedy na co čekat, přišel čas pořádně zatrénovat a vidíme se v neděli, 28. 10. 2018 ve 13:00 na Playstation stánku na veletrhu For Games. Registrace budou probíhat v rohu Playstation stánku u plachet s logem CZC.cz ve 12:45. Kapacita je omezená, je tedy záhodno dostavit se co nejdříve.

About the Author

PR článek

Contributor

Comments