If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pro PC bude další Grand Theft Auto

Ale pouze Vice City Stories. A jen jako modifikace.

Když Rockstar nemíní dát GTA 5 od začátku i na počítače, pomůžeme si sami a nabídneme způsob, jak si na PC zahrát alespoň něco jiného z této slavné série. Něco, co bylo dosud dopřáno jen konzolistům s mašinkami od Sony. Přibližně tohle si asi usmyslela fanouškovská komunita a brzy bude její dílo hotovo. Růžové logo napovídá, o co jde.

Koncem příštího týdne má vyjít modifikace starého dílu Vice City Stories do GTA: San Andreas (thx Sector), která obsáhne kompletní hru kompletně odpovídající originálu na handheldu PSP. Tedy se všemi misemi, cutscénami i vozidly. Chybí v ní zatím jen stanice rádia. Snad s tím Rockstar nebude mít nějaký problém a nevystaví ji rychlou stopku?

Podrobnosti o modu na jeho stránce. Grand Theft Auto: Vice City Stories nejprve vyšlo pro PSP v roce 2006 a poté následovaly konverze pro PS2 a letos v březnu také na PS3 (digitální verze). Dnes už neaktivní kolega Martin Kaller, který mimochodem z branže raději odešel pomáhat s péčí o staré lidi, tehdy hře udělil jen 6/10.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments