If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Capcom plánuje další díl Devil Kings

Takže Onimusha 4 musí asi ještě počkat.

Dřívější spekulace o nově příchozím projektu z dílen firmy Capcom, kde se předtím nahlas hovořilo o projektu Onimusha 4, vzaly nyní defintivně za své.

Nová stránka totiž avizuje třetí díl v rámci série Devil Kings, který by se měl objevit na trhu už v příštím roce. Platformy ovšem stále nejsou potvrzeny stejně jako skutečnost, zdali trojka (po vzoru dvojky) vůbec opustí japonské souostroví. Tedy region, kde hru znají pod jménem Sengoku Basara.

V případě průměrné jedničky se západní trh dočkal před čtyřmi roky a to ještě na konzoli PS2, kde jste se mohli rámcově vyřádit v akčním dobrodružství situovaném do středověkého Japonska. V hlavní roli byly meče a magie, potažmo některé překvapivé technologické výdobytky typu střelných zbraní. A dále pak efektní komba, pomocí nichž jste na otevřeném bitevním poli krájeli desítky vaši postavu obklopujících nepřátel.

Uvidíme, nakolik tuhle steretyopní náplň tvůrci dokáží eventuálně přetavit do poutavého herního zpracování. A kdy že dojde k ohlášení projektu Onimusha 4, který se logicky nabízí, že se v portfoliu fy Capcom dříve nebo později objeví.

Comments