If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Další klíčoví lidé odcházejí z Infinity Ward

Zdá se, že tam nikdo důležitý nezůstane.

Ačkoliv nás Activision neustále přesvědčuje o tom, že v Infinity Ward je stále spousta vynikajících talentů a jako vývojáři budou pokračovat beze změn, jak se zdá, lžou si asi sami sobě.

Z Infinity Ward totiž neustále odchází velice klíčoví lidé a velký exodus nastává zejména poté, co Jason West a Vince Zampella oznámili založení Respawn Entertainment. Dá se docela předpokládat, že většina lidí, co z Infinity Ward odchází, skončí právě tam.

Poté, co dali výpověď programátor Jon Shiring (dělal v Infinity Ward šest let) a jeden z hlavních designérů Mackey McCandlish (ten dělal v IW přes osm let), se objevila zpráva, že spolu s nimi odešel také jeden z hlavních animátorů Bruce Ferriz. Již dříve odešli hlavní designér multiplayeru Todd Aldermann a hlavní softwarový inženýr Francesco Gigliotti.

Ale nebojte se, není to pořád všechno. Dnes se objevila zpráva, že odchází další čtyři velice klíčoví lidé z Infinity Ward. Dva šéfdesignéři Steve Fukuda a Zied Reike, velice zkušený programátor Rayme Vinson a lead artist Chris Cherubini.

To už je 11 velice klíčových lidí z hlavních pozic Infinity Ward pryč. Pořád nám chce Activision tvrdit, že se nic nemění?

Comments