If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Další vozy pro Need for Speed Shift

Blíží se The Exotic Racing Series pack.

V EA dnes oznámili příchod nového stažitelného rozšíření, kde se pod názvem The Exotic Racing Series mají skrývat nové vozy a jim na míru ušité disciplíny. Obrázky najdete v naší čerstvě aktualizované galerii.

Rozšíření tedy vedle sedmi zbrusu nových aut nabídne ještě více než padesátku nových soutěží, vytvořených speciálně pro zmíněná auta, včetně závodů na vytrvalost, na čas či na krátkou vzdálenost. Navíc vás čeká spektakulární Riviera okruh a to ve čtyřech unikátních verzích, co maximálně prověří vaše řidičské schopnosti. Ve zde připomenutém rozšíření pak budete moci získat dalších 125 MS herních bodů, resp. 5 PlayStation trofejí.

Nyní již k anoncovaným novým vozítkům pro svezení: Alfa Romeo 8C Competizione, BMW M1 Procar, GUMPERT apollo, Honda NSX, McLaren MP4-12C, Maserati GranTurismo S, Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss. Asi potěší především přítomnost McLarenu a legendárního BMW… pro lepší porozumění neváhejte zhlédnout prezentační trailer.

The Exotic Racing Series přitom bude ke stažení dne 18. března a to na Xbox Live (X360) za 800 MS bodů, resp. na PlayStation Network (PS3) za 10 USD.

Comments