If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Další zombie arkáda Dead Nation

Nová řežba od tvůrců Super Stardust HD.

Svět je v troskách. Mezi lidskou populaci se velice rychle rozšířil virus, který proměnil většinu v zombie a jedinou nadějí pro náš svět jste.... ano, přesně tak, jedinou nadějí jste vy. Musíte ty zpropadené zombíky pěkně pomlátit a zlikvidovat, přežít a tím zachránit svět. Ehm.

Vývojářský tým stojící za hrou Super Stardust HD nám přináší další akční hru s tím nejvíc klišé námětem, který lze vymyslet. Dead Nation ovšem naštěstí nebude drahá, krabicová hra. K dostání bude jako levná arkáda na Playstation Network. Více o ni jistě napoví dnešní debutový trailer.

A co můžete od hry čekat? Postavíte se stovkám zombíků, zábavné může být bojovat v online nebo offline kooperaci s tím, že vaše skóre bude zaznamenáváno do online tabulek a hra bude obsahovat i multiplayer. V něm budete mít k dispozici online mapu, na které uvidíte, kde je virus nejvíc rozšířen (tj. kde je největší hromada zombíků) a spolu s ostatními hráči z různých zemí se tam můžete vydat pěkně to vyčistit. Dead Nation vyjde v roce 2010.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments