If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Datadisk Siege of Dragonspear pro Baldurs Gate

Oznámen nový obsah k remaku.

Profesionální autoři remaků z Beamdogu dnes oznámili nový datadisk pro Baldurs Gate: Enhanced Edition, který se jmenuje Siege of Dragonspear. Přidá pětadvacet hodin zábavy v ději zasazeném mezi první a druhý díl, přičemž důležité je, že tentokrát bude vše nový obsah z jejich dílny, nikoli jen předělávka něčeho starého.

Po prozkoumání nových oblastí na ručně kresleném pobřeží ve stylu originálu a bojování s novými monstry si po dohrání hry můžete exportovat vaši uloženou pozici do Baldurs Gate 2: Enhanced Edition, což nebývá zvykem. Perličkou je i Story mód obtížnosti, který dovolí prožít celý příběh, aniž byste jedinkrát viděli obrazovku Game Over.

Do družiny se vám vrátí známé postavy, jako Neera, Rasaad či Dorn, spolu se čtyřmi úplnými nováčky. Slibováno je vylepšené uživatelské rozhraní a vlastnosti Infinity engine, stejně jako nová herní třída v podobě šamana s novými předměty a questy.

Mulťák bude šlapat napříč platformami, což znamená PC, Maca, iOS či Android, ale datum vydání ještě neznáme, ani cenu, jen že bude vyžadována BG Enhanced Edition ke spuštění. Více na homepage.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments