If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Datum vydání Way of the Samurai 3

Plus některé detaily o hře.

Samurajská sekaná se ve svém třetím dílu chystá nabídnout řadu razantních vylepšení, která budou majitelé konzolí X360 a PS3 moci ochutnat už 13. října, kdy se hra objeví na trhu. Minimálně tedy na tom v USA, což by však nemělo být pro evropské hráče velkou překážkou.

Tvůrci z Acquire, kde mají zkušenosti s prvními díly kultovního Tenchu a sérií Way of the Samurai z konzole PS2, avizují větvící se příběh - v závislosti na vašem počínání během hry. Přitom máte mít na výběr, zda-li vaše samurajské umění meče poslouží silám dobra či zla a jakým způsobem a jestli vůbec se následně zapíšete do historie. Hra má nabídnout 15 různých konců a s tím související vysokou míru znovuhratelnosti.

Své si ke kapitole znovuhratelnost bude moci říci také možnost vyrobit si svou vlastní, zcela unikátní zbraň. Ve Way of the Samurai 3 má být přes 200 různých částí a materiálů, ze kterých bude možné vytvořit zbraň zcela odpovídající vašim preferencím a bojovému zaměření. Přičemž zdaleka už není řeč jenom o klasických sečných alternativách, resp. samurajském meči.

Vedle sofistikovaných komb a různých bojových skillů se nadějete i méně konfrontačních metod. Třeba skrze různá gesta a větvící se dialogy, umožňující řešit spor diplomatickou cestou, což znovu nahrává výše avizované znovu hratelnosti tohoto projektu, který má být k mání také na iTunes. Zde jako titul určený pro platformy iPhone a iPod Touch, nabízený po limitovaný časový úsek gratis.

Comments