Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dema Section 8, DiRT 2 a Lost Planet 2

Sci-fi FPS, dvě závodní soutěže a co-op.

V uplynulých dnech se na službě Xbox Live Marketplace objevilo hned pět demoverzí, z nichž některé jsou velmi lákavé. Všechny mají bohužel společné to, že jsou přístupné jen pro majitele placených Gold účtů. Pro všechny ostatní budou zdarma k dispozici tradičně s týdenním zpožděním, tj. 26.-28. srpna.

Nejnovější je hratelná ukázka sci-fi first-person střílečky Section 8, kterou byste si mohli snadno splést s Halo 3. To je ostatně i očividný záměr autorů z TimeGate Studios (tvůrci datadisků pro F.E.A.R.). Toto demo má 839 MB a lze stahovat také odsud. Plná verze vyjde začátkem září i pro PC.

Druhým žhavým demem je Colin McRae DiRT 2, které má téměř 1 GB. Obsahuje dva závody: singleplayerovou soutěž Trailblazer s vozem Mitsubishi Eclipse v Maroku. Dále je v něm multiplayerová soutěž Landrush, odehrávající se na okruhu v Kalifornii, kde se projedete v upraveném kamionu. DiRT 2 demo je vedle Xbox Live dostupné i v PS3 verzi z PlayStation Store, avšak musíte mít uživatelský účet na jeho britské verzi.

Již od středy je potom ke stažení kooperativní demo Lost Planet 2 pro X360, které kvůli ruchu kolem Gamescomu trochu zapadlo a má přitom jen třista megabajtů. Týmy dvou až čtyř hráčů se v něm zúčastní online bitev z kampaně, kdy se pokusí sundat obrovitého Akrida jménem G-Type Salamander, kterého by osamoceně neměli šanci zabít. Při vzájemné spolupráci jeden z nich sejme těžkou výzbroj a jiný mezitím může zaútočit na slabá místa nepřítele. O PS3 demu zatím ani slovo.

Read this next