If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Demo Red Faction Armageddon venku

A také ukázka LEGO Pirátů z Karibiku.

Jak bylo slíbeno, na Xbox Live dnes vyšlo hratelné demo sci-fi third-person střílečky Red Faction: Armageddon. Má 850 MB a info o jeho obsahu se dočtete zde. PS3 demo vyjde po restartu PSN, kdežto PC verze se nechystá. Plná hra byla nedávno odložena na 10. června.

Současně s tím se na Xbox Live objevila hratelná ukázka spíš dětského titulu LEGO Piráti z Karibiku, která má 952 MB. Přesný popis jeho náplně neznáme, pouze ho doprovází informace, že si připomenete pamětihodné scény z tří filmů Piráti z Karibiku a návnadu na brzké pokračování.

Zítra si na Eurogameru přečtete dojmy z našeho vyzkoušení této hry v kancelářích distributora - úryvek.

Sympatické bylo, jak moc ode mě LEGO Pirates of the Caribbean vyžadovalo střídání postaviček, protože každá z nich měla nějakou unikátní schopnost, klíčovou pro postup dále. Třeba hned v prvním levelu musel Will vysvobodit Jacka Sparrowa ze žaláře, což vyžadovalo asistenci opodál spícího psa (Kdo jiný by se přeci mohl protáhnout malým tunelem? A kdo jiný by z kupy bordelu vyhrabal ozubené kolečko?), ale hráč jej nejprve musel vzbudit – ideálně voňavou kostí, kterou vymlátil z kostlivce ve vedlejší cele. Nutno podotknout, že snad každá lokace, kterou jsem navštívil, byla napěchovaná obsahem, mnohdy skrytým a Sherlockové puntičkáři se zde bezesporu vyřádí – aby vše našli, bude to vyžadovat opětovné hraní levelů a mně nezbývá nic jiného, než autorům už předem zatleskat za to, jak nápaditý design úrovní je.

Jak jsem naznačil, na výpravy vás teď bude cestovat více, po ruce budete mít místy hnedle celý tým. Jeden takový level jsem strávil rekrutováním svých pirátských souputníků, přičemž v kruhovém menu jsem si pak z těch zhruba šesti korzárů (a korzáryň) mohl vybírat. Nebo spíše musel. Mr. Gibbs měl kladivo a tak mohl opravovat stroje, Marty svíral ohromný kanón pro demolici speciálních stříbrných kostiček, Anamaria uměla vyskočit výše, než všichni ostatní, kapitán Jack se svým kompasem dokázal najít poklady a tak dále a tak dále... [více v kompletních dojmech zítra]

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Lego Pirates of the Caribbean: The Video Game

PSP, Nintendo 3DS, Nintendo DS

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments