If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Demo Tiger Woods PGA Tour 11

S atmosférou Ryder Cup a novým hřištěm.

Electronic Arts dnes oznámili vypuštění konzolového dema nového ročníku dlouholetého golfového simulátoru - Tiger Woods PGA Tour 11. Můžete si v něm zahrát tři jamky na hřišti Celtic Manor Resort, které bude hostit letošní Ryder Cup 2010. Demo lze hrát společně s přáteli z vašeho seznamu na Xbox Live a PlayStation Network a získat zkušenostní body (XP).

Prostřednictvím systému zpráv na konzoli můžete získat XP za každého pozvaného přítele a další za každého, jenž si demo stáhne. XP lze pak přenést do plné verze a pomoci si jimi k vylepšení atributů vašeho golfisty.

Kromě možnosti vyzkoušet si atmosféru Ryder Cupu je tu i příležitost zahrát si tři jamky na zbrusu novém hřišti Liberty. Na odpalištích, greenech a fairwayích pak díky novému systému Shot Focus se pak budete moci ránu za ranou rozhodovat, jaký druh úderu zvolit, a vybírat si mezi více či méně riskantnějšími styly hry. Z tíčka tak udělíte míčku o trochu více energie, než běžným způsobem, dáte mu větší rotaci, rány získají na přesnosti a hlavně si budete moci důkladně prohlédnout situaci před důležitým puttem. Jakmile však Shot Focus vyčerpáte, ztratíte jeho výhody až do doby, než se znovu naplní jeho ukazatel.

Demo Tiger Woods PGA Tour 11 rovněž uvádí funkci True Aim, prý zajišťující autentičtější styl hry a těsnější sepjetí s prostředím golfového hřiště. Tradiční způsoby míření jsou zde nahrazeny značkami vzdálenosti, označujícími délku rány a klíčové distance jamky. Na vás je zvolit správnou hůl a provést samotnou ránu. A podobně jako v reálu, jakmile míček ztratí kontakt s hlavou hole, závisí vše už jen na něm.

Tiger Woods PGA Tour 11 vyjde 8. června (Severní Amerika) a 2. července (Evropa).

Comments