If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Detaily o Battlestar Galactica MMO

Vylepšování postavy, lodí a typy misí.

V BG Online si můžete vybrat, zda budete hrát pilota za lidi, nebo Cylona. Od úplně nejnižší šarže se postupně můžete vypracovat až na důstojníka a mít pod svou kontrolou největší lodě ve flotile. Vypracujete se získáváním zkušenostních bodů a ty pak využijete při vylepšování svých schopností. Na začátku jich bude celkem dvacet.

Battlestar Galactica: Online má obsahovat dva druhy misí - příběhové a tzv. Assignments. Každá frakce má několik příběhových misí, ve kterých se seznámíte s hrou. Postupně je budete odemykat a samozřejmostí je, že mají za úkol prohlubovat také příběh. Co se Assignments týče, ty se dostávají každý den a jde o různé úkoly typu zničit určitý počet nepřátel apod.

Každá frakce má také několik hratelných typů vesmírných plavidel, rozdělených do tří základních skupin podle velikosti - malé lodě, střední a velké. Také se dělí podle postavení - útočné, obranné a velící. Každá z těchto lodí má několik slotů, které můžete používat k jejich vylepšování - vylepšovat lze zbraně, obranu lodi, její motor, nebo řídící počítač.

Hru začnete s malou lodí, ale postupem času, až získáte dostatek prostředků, si můžete pořídit lodě lepší. Můžete dokonce vlastnit a ovládat vícero lodí naráz.

Na hře Battlestar Galactica: Online, vycházející z populárního sci-fi seriálu, pracuje společnost Bigpoint a půjde o webovou MMO ve 3D.

Comments