Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 15. července

Jak stáhnout na PC Fallout Shelter, Spinter Cell zdarma, boj Valve s hazardem a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Earth Defense Force 4.1 přijde na Steam v pondělí. Vydavatel D3 řekl, že k dostání bude 18. července. Majitelé PS4 už mohou hru vesele hrát.

Watch on YouTube

- Pokémon Go je na mobilech nejen žroutem baterie, ale také zejména dat. Velmi rychle na to zareagoval americký T-Mobile, který se rozhodl dát svým zákazníkům neomezená data stažená aplikací Pokémon Go po dobu jednoho roku. Bude je následovat nějaký český operátor?

- Původní Splinter Cell na PC můžete mít zdarma. Ubisoft ho rozdává, protože slaví 30. let své existence. Kvůli tomu dává jednu PC hru zdarma každý měsíc. Minule to byl Prince of Persia: The Sands of Time.

- Už tento měsíc přijde na PS4 a Xbox One Hyper Light Drifter. Konkrétně to bude 24. července. Hra připomíná Zeldu a jde o "akční RPG podle vzoru 16bitových klasik, ale s moderními mechanikami a designem".

Watch on YouTube

- Valve si konečně došláplo na ilegální sázky s in-game předměty. Valve vydalo prohlášení, že z obchodu s in-game předměty nemají žádné peníze a že zabrání v existenci různých hazardních webů, kde jste mohli in-game předměty vyhrávat při vsázení.

- Další hratelnou rasou ve Total War: Warhammer bude Beastmen. Rasa bude součástí Campaign Pack, který vychází 28. července.

Watch on YouTube

- Fallout Shelter je už k dispozici na PC. Abyste hru stáhli, potřebujete Bethesda launcher, mít Bethesda.net účet a tam už pod Fallout 4 Creation Kit uvidíte Fallout Shelter.

- Death Star DLC do Star Wars Battlefront vyjde v září. Příští týden pak také vyjde offline mód Skirmish, kde můžete hrát proti botům sami nebo pomocí splitsreen se spoluhráči doma.

Read this next