If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 18. listopadu

Conan O'Brien nechápe Final Fantasy XV, The Elder Scrolls Online zdarma a Red Faction pro PS4.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Brzy budete mít možnost zahrát si Fallout pinball. Zen Studios ale hodlá zpracovat i další věci od Bethesdy, takže možná budou i Elder Scrolls, Dishonored, Doom nebo Wolfenstein pinbally.

- Darksiders Warmastered Edition je speciální PS4 Pro verze hry, která poběží ve 4K rozlišení. Na PS4 a Xbox One pak půjde ve 1080p. Všechny verze také poběží v 60fps kromě Wii U verze, která bude také existovat a to ve 30fps kvalitě.

- Až do neděle je The Elder Scrolls Online zdarma, ale jen na PC, PS4 a Mac. Na Xbox One přijde trial později. Navíc na PS4 nemusíte mít ani zaplacené PS Plus pro vyzkoušení. Získáte kompletní přístup do The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited a 500 korun na nakoupení různého vybavení ve hře.

- Jak se zdá, Red Faction a pokračování míří na PS4. Zatím to sice nikdo nepotvrdil oficiálně, ale obě hry dostali hodnocení od PEGI. Nevíme tedy, zda první dva díly Red Faction budou remasterované nebo budou vydány jako PS2 klasiky.

- Conan O'Brien a Elijah Wood hrají Final Fantasy XV a naprosto tu hru nechápe.

- Furi má datum vydání na Xbox One. The Game Bakers oznámili, že k vydání dojde 2. prosince. Hra je již k dispozici na Steamu a PS4.

Tagged With
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments