If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 31. ledna

Možnosti obtížnosti u Thiefa, multiplayer v Crimson Dragon nebo pekelná chyba ve hře Mafia 2.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Nintendo se chystá převést hry z DS do virtual konzole Wii U. Jinými slovy, klasická DSková hra bude možné hrát na GamePadu, se kterým se Wii U prodává. Jelikož DS využívá dvě obrazovky, obrazovka na GamePadu by měla být podle toho rozdělená. Asi takhle.

- Majitelé PlayStation 4 by se mohli konečně dočkat bezdrátového headsetu. Několik obchodníků ho totiž nějakou dobu inzerovali a když si toho média všimla, raději rychle vše stáhli. Gold Wireless Stereo Headset má stát 130 dolarů, vyjít už v únoru a ve sluchátkách má simulovat 7.1 zvuk. Tato sluchátka by neměla fungovat jen s PS4, ale také s PS3 a PS Vita.

- Bojíte se, že nový Thief bude moc jednoduchý? Nebojte se. Tohle video z PS4 verze krásně ukazuje, jak je možné pohrát si s nastavením obtížnosti a přetvořit si ho přesně tak, jak vám bude vyhovovat. A hra klidně může být stejně těžká, jako zcela původní Thief.

- Crimson Dragon dostane 4 GB velký patch, který do hry přidá multiplayer. A navíc zadarmo, což se v poslední době moc nevidí. Update kromě multiplayeru přidává do hry také obtížnost s dost výmluvným názvem Insane. V multiplayeru máte možnost ve třech hráčích v kooperaci bojovat proti nepřátelům ve vybraných misích z kampaně.

- DICE chystá spoustu změn v novém patchi pro Battlefield 4, zejména co se týče vyvážení různých vozítek. Pokud intenzivně paříte BF4, na seznam změn se můžete podívat zde.

- Ubisoft oznámil, že 25. února začne otevřená beta The Mighty Quest for Epic Loot, do které se bude moci připojit kdokoli bez žádného omezení. Vaším úkolem je v této hře postavit si hrad a bránit ho, zatímco se snažíte vybrakovat hrady dalších hráčů. Tady si můžete před začátkem bety stáhnout hru.

- Do Borderlands 2 přibude update pro barvoslepé hráče. Vážně. Lidé s očními problémy si stěžovali, že občas nedokáží rozlišit barevné rozlišení mezi obyčejným a vzácným lootem, takže tvůrci vytvořili možnost změnit si barevné schéma u těchto vypadlých zbraní.

- Sem tam se v některých hrách objeví nějaký zábavný bug. Když se nějaký bug ale objeví v Mafii 2, je to něco jako démon ze samotných Pekel!

- Bethesda oznámila, že už prodala přes 20 milionů kusů Skyrimu. Asi není příliš divu, že jde o nejúspěšnější díl ze série The Elder Scrolls. Zajímavé je, že minimálně PC verze se stále aktivně prodává, protože na ní vzniká pořád velká spousta modů.

- Byl oznámen druhý přídavek k Europa Universalis IV s názvem Wealth of Nations. Vyjde v druhém čtvrtletí tohoto roku na Windows, OS X a Linux a přidá do hry další možnosti obchodování včetně možnosti "tajně vyprovokovat obchodní konflikt nebo najímat piráty na kradení zboží konkurentům". Takové ty klasické věci, které k panování musí člověk používat, aby byl úspěšný.

Tagged With

Comments