Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 21. listopadu

Hra s hodně penisy, Nintendo Classic Mini je prodejní hit a proč odešla tvář Blizzardu?

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Super Mario Maker pro 3DS se blíží a má nová trailer. Půjde tam hrát i levely vytvořené na Wii U. Hra vychází 2. prosince.

Watch on YouTube

- Na PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro je k dispozici nový firmware verze 4.06. Je velký 297 MB a co přesně vylepšuje není úplně jasné. Údajně vylepšuje "kvalitu výkonu systému", ať to znamená cokoli.

- Vydání Persona 5 bylo odloženo na duben 2017. Hra měla původně vyjít 14. února 2017, to aby všichni nerdi, kteří nemají svou Valentýnku, mohli hrát. Bohužel, budou muset smutnit sami doma. PS3 i PS4 verze bude také prý obsahovat jak anglický, tak japonský dabing.

- Velmi očekávaná hra Genital Jousting je na Steam Early Access v hratelné podobě. Obsahuje hodně penisů a divných věcí.

Watch on YouTube

- Nintendo Classic Mini se prodává na eBayi v průměru za téměř 6000 Kč, což znamená, že pokud jste si koupili jeden z těch několika málo kusů, co přišel do ČR, můžete jej se slušnou marží prodat. U nás se retro konzole prodávala za 1700 Kč, ale vypadá všude už dost vyprodaně.

- Někdo si dal tu práci a na 3D tiskárně vytvořil fejkovou verzi Nintendo Switch, která vypadá zatraceně dobře. A takhle celý ten fejk vznikal:

Watch on YouTube

- Multiplayer v Batman Arkham Origins bude brzy vypnut. Oznámil to vydavatel Warner Bros. Nejpřekvapivější na tom je, že někdo po třech letech ten multiplayer asi skutečně hraje.

- Chris Metzen byl vlastně tváří Blizzardu, a o to překvapivější bylo, když se rozhodl odejít ze společnosti. Nikdo to moc nechápal, ale v podcastu The Instance se o svých důvodech rozpovídal. Měl časté záchvaty paniky, přepracovanost a navíc se mu narodilo dítě, takže se rozhodl jít do předčasného důchodu.

- První patch pro Civilizaci 6 se bude snažit opravit AI, která někdy maličko zešílí. AI vám totiž vyhlašuje dost válek, ať děláte co děláte a to by se mělo podle Firaxisu změnit. Na kompletní seznam změn se můžete podívat zde.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments