If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 28. listopadu

Vývojáři Outlast mají Kickstarter na plíny, Molyneux by chtěl Fable 4, Ubisoft rozdává hry zdarma a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Vývojáři Outlast 2 spustili Kickstarter na speciální plíny proti vyděšení. Ano, skutečně, a očividně se nejedná o recesi.

- Rocket League bude mít svou GOTY Edition, která vyjde na PC a PS4. PC verze obsahuje všechny DLC packy Supersonic Fury, Revenge of the Battle-Cars a Chaos Run. PS4 verze navíc všechny avatary a témata.

- Hellblade: Senua's Sacrifice má nový produkční deníček, kde se dozvíte něco více o zvuku ve hře.

- I Expect You To Die je hra pro virtuální realitu, která velmi chytře využívá nedostatky virtuální reality. Hrajete v ní totiž naprosto neschopného špiona. Vychází již 6. prosince pro PlayStation VR a Oculus Rift.

- Peter Molyneux řekl pro GamesRadar, že by velmi rád udělal Fable 4. "Je šílené, že na Fable 4 se nepracuje. Rád bych Fable 4 udělal a studio se o to i pokoušelo. Musel by se dát dohromady ale původní tým," řekl v rozhovoru. Z Fable 4 se ale díky nařízení Microsoftu nakonec stalo Fable Legends, jak se píše v rozsáhlém článku britských kolegů.

- Ubisoft spouští adventní kalendář, kde můžete podle leaknutých informací očekávat i PC hry zdarma. Tady je seznam věcí, co by se v něm mělo objevit. Například Assassins Creed 3 na PC zdarma, Prince of Persia, Splinter Cell, The Crew a Rayman Legends taktéž.

- Celkem nenápadně se na Steamu objevilo demo na Inside, takže si hru můžete před koupením krásně vyzkoušet. Stačí stáhnout 1,2 GB dat.

Tagged With

Comments