If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 28. listopadu

Vývojáři Outlast mají Kickstarter na plíny, Molyneux by chtěl Fable 4, Ubisoft rozdává hry zdarma a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Vývojáři Outlast 2 spustili Kickstarter na speciální plíny proti vyděšení. Ano, skutečně, a očividně se nejedná o recesi.

- Rocket League bude mít svou GOTY Edition, která vyjde na PC a PS4. PC verze obsahuje všechny DLC packy Supersonic Fury, Revenge of the Battle-Cars a Chaos Run. PS4 verze navíc všechny avatary a témata.

- Hellblade: Senua's Sacrifice má nový produkční deníček, kde se dozvíte něco více o zvuku ve hře.

- I Expect You To Die je hra pro virtuální realitu, která velmi chytře využívá nedostatky virtuální reality. Hrajete v ní totiž naprosto neschopného špiona. Vychází již 6. prosince pro PlayStation VR a Oculus Rift.

- Peter Molyneux řekl pro GamesRadar, že by velmi rád udělal Fable 4. "Je šílené, že na Fable 4 se nepracuje. Rád bych Fable 4 udělal a studio se o to i pokoušelo. Musel by se dát dohromady ale původní tým," řekl v rozhovoru. Z Fable 4 se ale díky nařízení Microsoftu nakonec stalo Fable Legends, jak se píše v rozsáhlém článku britských kolegů.

- Ubisoft spouští adventní kalendář, kde můžete podle leaknutých informací očekávat i PC hry zdarma. Tady je seznam věcí, co by se v něm mělo objevit. Například Assassins Creed 3 na PC zdarma, Prince of Persia, Splinter Cell, The Crew a Rayman Legends taktéž.

- Celkem nenápadně se na Steamu objevilo demo na Inside, takže si hru můžete před koupením krásně vyzkoušet. Stačí stáhnout 1,2 GB dat.

Tagged With
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments