Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 13. února

Assassins Creed v budoucnosti, Alieni bez střílení, budoucnost Brother in Arms nebo Minecraft na levném počítači.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den ráno přesně v 7:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Bungie nás škádlí a naznačuje, že v příštím týdnu se dozvíme něco více o jejich chystané hře Destiny. Minimálně to vyplývá při rozluštění této záhadné stránky, o což se ani nebudeme pokoušet. Ale vykecneme vám, že se příští týden opravdu něco dozvíme (víme a nemůžeme říct a rádi machrujeme, muhahaha).

- Šéf Gearboxu raději nechce moc povídat o fiasku jménem Aliens: Colonial Marines, ale rozpovídal se alespoň o Brothers in Arms. V rozhovoru pro IGN řekl, že tu značku milují a slíbil, že bude další autentický Brothers in Arms díl. Huraaaay!

- A když už jsme u těch Alienů, věděli jste, že se tam dají snadno dokončit levely bez toho, aniž byste jedinkrát vystřelili? Jeden recenzent z toho vytvořil video a nazval ho stylově "pacifistický mód".

Watch on YouTube

- Obsidian říká, že by velice rádi udělali Fallout: New Vegas 2. Bethesda by si podle nich mohla dělat hry na východním pobřeží USA a jim by mohli nechat západní pobřeží. Protože mají rádi západní pobřeží.

- Britská BAFTA oznámila nominace ve své herní kategorii a asi není překvapením, že v počtu nominacích vedou Journey a The Walking Dead. Journey má náskok s osmi nominacemi, The Walking Dead jich má celkem sedm. V kategorie nejlepší hra roku je ještě kromě zmíněných dvou Far Cry 3, Dishonored, FIFA 13 (jde o britské ceny, takže je jasné, že FIFA nesmí chybět) a Mass Effect 3.

- Majitelé operačního systému Linux se mohou radovat. Valve přetvořilo Half-Life a Counter Strike tak, aby na Linuxu obě tyto hry fungovaly. Ano, původní Half-Life a Counter Strike. Zase si Linuxáci nesmějí příliš vyskakovat. Trvalo to jen 15 let v případě Half-Life a 14 let v případě Counter Strike.

- Chcete vidět, jak by asi vypadal Assassin's Creed v budoucnosti? Do Ghost Recon Online totiž míří DLC s názvem Abstergo, díky kterému dostanete ve hře takový nádherný obleček...

- Asi to není žádné překvapení, ale Microsoft prý pracuje na několika zcela nových herních značkách pro novou Xbox konzoli. Prozradil to ve svém profilu na LinkedIn Jonathan Browne, producent v Microsoft Studios. Prý pracoval na čtyřech nových herních značkách od "prvních konceptů až do realizace".

- Do PlanetSide 2 míří oficiální podpora PhysX, ale když si trošku pohrajete s nastavením, můžete ji mít už nyní. Stačí se řídit tímto návodem a hra pak bude vypadat takhle krásně.

- A na závěr si dáme zase nějaké pěkné video. Co třeba hru Minecraft, která běží na tom nejlevnějším existujícím počítači? Na videu dole vidíte hru běžící na Raspberry Pi, což je taková lepší kalkulačka sehnatelná za maximálně 2000 Kč. Jde o speciální upravenou verzi Minecraftu.

Watch on YouTube

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Aliens: Colonial Marines

PS3, Xbox 360, Nintendo Wii U, PC

Destiny

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

See 3 more

Journey

PS4, PS3, PC

PlanetSide Next

PS4, PC

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments