If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 15. května

Konami bude mít před E3 prezentaci, RIFT bude zdarma a Nuketown mapa z CoD jako paintball hřiště.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den obvykle v 7:15 (nebo výjimečně během dne) a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Konami oznámilo, že budou mít zase svou před-E3 show, která bude streamovaná na internetu a pokud jste viděli tu z minulého roku, určitě si ji pamatujete, protože to bylo to nejbizarnější, co se za celé E3 2012 událo. Inu, Japonci. Na streamování se 6. června dostanete přes tuto adresu a slibuje se, že uvidíme Metal Gear Solid 5, nový fotbálek PES nebo Castlevania: Lords of Shadow 2.

- MMO RIFT se dlouho držela, ale trendům neuniknete a i tato hra bude free-to-play. Už od 12. června. Za peníze se budou nakupovat vzhledové záležitosti a boosty (předpokládáme rychlejší sbírání XP), ale nejlepší věci se prý stejně dají najít jedině hraním.

- Máte rádi mapu Nuketown z Call of Duty? Někteří lidé ji milují natolik, že podle ní vybudovali paintballové hřiště. Tam chceme, hned teď!

- Ubisoft už pracuje na pokračování povedeného ZombiU, ale kreativní ředitel říká, že je ještě příliš brzo na to něco o té hře povídat. Na svém Twitteru kreativní ředitel napsal, že pracují na prototypu dvojky.

- Mark Rein z Epic Games říká, že na novém Xboxu a PS4 bude mnohem více free-to-play her. Potvrdili mu to samotní Sony i Microsoft, takže si určitě nevymýšlí.

- Šílená přestřelka mezi Read Dead a Metal Gear. Ano, čtete správně.

- Pokud si chcete zahrát Metro: Last Light a máte grafickou kartu od Nvidia, máte si stáhnout ovladače s číslem 320.14. Zrychlují hru o deset procent, ale zlepšují běh také Dead Island: Riptide, Far Cry 3: Blood Dragon, Tomb Raidera nebo Resident Evil 6. Mimochodem, Nvidia má také fešný Performance Guide k novému Metru.

Tagged With

Comments