If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 30. ledna

Masturbační hra na PS Vita, mapa z GTA V a zrušení tvůrci Epic Mickey.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den ráno přesně v 7:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Apple celkem nenápadně a potichu oznámil asi šedesátou pátou verzi svého tabletu iPad. Ve své monstrózní verzi bude mít 128 GB paměti, Retina displej a bude stát ve verzi s mobilním připojením poněkud šílených 929 dolarů. U nás tedy pravděpodobně kolem 20 tisíc korun.

- Jeden ze zakladatelů BioWare Greg Zeschuk, který z BioWare nedávno odešel, aby se začal věnovat pivu odpovídá na otázku, proč se začal věnovat pivu. Pokud se vám to nechce číst, pokusíme se vám dát velice stručnou a logickou odpověď: protože je milionář a může celý den popíjet pivo a nazývat to prací. Proto.

- Nový stahovatelný přídavek End Game v Battlefieldu 3 bude podle oficiálních stránek obsahovat mód Air Superiority. Ten se naposledy objevil v Battlefield 1943 z roku 2009.

- Na PlayStation Vita vyšla japonská hra, při jejímž hraní musíte pomocí dotykového displeje simulovat masturbaci. V Japonsku je to (což asi není překvapující) obrovský hit a pokud chcete mít představu, jak takové hraní masturbační hry vypadá, přejeme vám příjemnou zábavu.

- Hitman: Blood Money má v balení Hitman Trilogy na X360 stejný problém, jako měl kdysi. Kvůli špatné obnovovací frekvenci vám hra nebude fungovat pokud máte konzoli připojenou k televizi přes HDMI kabel. Aby hra přes HDMI fungovala, musíte udělat několik otravných kroků.

- Disney uzavřelo vývojářskou společnost Junction Point, kde byl hlavní tváří Warren Spector. Jde o tu společnost, která vytvořila Epic Mickey a Epic Mickey 2: The Power of Two, které si téměř nikdo nekoupil a to tam Myšák Mickey tak sveřepě zpíval...

- Chcete si přečíst zajímavý rozhovor s Valve, který vznikl ještě předtím, než vydali první Half-Life?

- Ve druhé čtvrtině tohoto roku by měl vyjít remake Realms of Arkania: Blade of Destiny. Na remaku pracuje rakouská společnost Crafty Games a už jsou v práci docela daleko. A ani nechtějí na hru peníze po fanoušcích přes Kickstarter! Má jít o remake jedna ku jedné, jenom v moderní grafice. Podle prvního obrázku to vypadá moc dobře.

- Mód Synergies do Torchlight 2 přidá do hry nové třídy, bossy a také pár dungeonů. Mezi novými třídami bude Necromancer, který je takovou kombinací Emermága a Outlandera.

- Nějaký šílenec vytvořil z dostupných obrázků a trailerů z Grand Theft Auto 5 mapu, jak by asi měla ve hře vypadat. Nechceme snad říct, že to není úžasná práce, ale někteří lidé mají očividně spoustu volného času. A jsou opravdu fandové GTA.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments