If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 2. března

Mass Effect bez MP testu, mastná GTX 1080 v ČR, větší Battlefront 2, LucasArts zařízli remake...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- EA bez uvedení důvodu zrušili plánovaný multiplayerový test Mass Effect Andromeda.

- LucasArts se svým dopisem postarali, aby nadšení fanoušci přestali dále vyvíjet a odstranili demo moderního remaku adventury Indiana Jones and the Fate of Atlantis, stahnout tak půjde jen do 5. března a celý projekt bohužel bude uložen k ledu.

- Oficiální doporučená česká cena GeForce GTX 1080 Ti je mastná: pro ČR 22490 Kč (s DPH) a pro Slovensko 823 eur.

- Nvidia má prý brzy vypustit optimalizované ovladače pro DirectX 12.

- Star Wars Battlefront 2 má být "dramaticky větší" než jednička, se spoustou nových postav z novějších filmů, vábí finanční ředitel EA.

- Ta ještě neohlášená nová značka od BioWare bude sci-fi, nikoli fantasy.

- Z doznání na přednášce na GDC: pokud by se Final Fantasy 15 prodávalo hůře (než těch 6 milionů kusů za úvodní měsíc, cílem bylo 5 milionů), byla by prý tato série v ohrožení, takhle ale bude pravděpodobně pokračovat.

- Famitsu dalším magazínem, odkud si Zelda pro Switch odnáší maximální hodnocení.

- Off-topic: 360-stupňové video o Kong: Skull Island s povídáním Samuela L. Jacksona aneb takový let helikoptérou nad ostrovem.

- Akcie po ohlášení Xbox Game Pass padají také britskému řetězci GAME. Microsoft mezitím dodal, že jeho existence prý nijak neovlivní program Games with Gold též s plnými hrami. Roční předplatné Xbox Game Pass zatím nabízeno nebude.

- Díky patchi 1.6 pro The Division už podporuje 4K rozlišení na PS4 Pro po celou dobu hraní, nejen v uživatelském rozhraní jako předtím.

- NieR Automata se v Japonsku za minulý týden prodalo téměř 200 tisíc kusů, což je ohromný úspěch. Nových 27 minut z hraní:

- Ultra Street Fighter 2 pro Switch v zemi vycházejícího slunce 26. května.

- Vydání FlatOut Total Insanity od Kylotonn Racing Games (WRC 5, WRC 6) upřesněno na 17. března.

Comments