If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 27. června

Šílenosti z Minecraftu, tajemná stránka k Watch Dogs nebo novinka od tvůrce Garry's Mod.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den obvykle v 7:15 (nebo výjimečně během dne) a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Chcete vidět reálnou verzi Super Smash Bros.? Ale prosím, beze všeho...

- Objevila se podivná nová stránka patřící pod Watch Dogs s názvem WeareData. Dneska už bychom se podle odpočítávání měli dozvědět, o co půjde!

- Patrick Söderlund z EA Games Label prozradil, že práce na Star Wars: Battlefront byla schválena, protože je o to v DICE hrozně moc prosili. Když se dozvěděli, že EA vyjednává s Disneym o značce, říkali, že by zabíjeli, jen aby na té hře mohli dělat. Mimochodem, na Mirror's Edge se už dělá docela dlouho, ale to je proto, že na prototypu pracoval jen velmi malý tým.

- Když si v Americe předobjednáte Gran Turismo 6, dostanete spoustu nových aut (BMW Z4 GT3 '11, Nissan GT-R NISMO GT3 '13, Tesla Model S Signature Performance '13 a Chevrolet Corvette Stingray (C7) '14) a u GameStopu dalších 20 vozidel v rámci 15th Anniversary Edition. A pak různé PSN avatary, nové helmy, barvičky a podobné věci. Co bude u českých předobjednávek, na to si budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

- Steam spouští své velkolepé tradování kartiček. Jak píše britský Eurogamer, „Valve bohužel neoznámilo Half-Life 3, ale systém výměny kartiček, které získáváte hraním her". Priority, přátelé, priority!

- Tvůrce extrémně populárního modu Garry's Mod se pustil do něčeho nového. Jmenuje se to Rust, projekt existuje v alfa verzi zdarma a je to taková zvláštní kombinace DayZ a STALKERa. Vypadá to rozhodně zajímavě!

- A na závěr se můžete podívat na vtipný článek na IGN s názvem 6 neúžasnějších věcí, které jsem viděl v Minecraftu. Některé jsou opravdu... Úžasné. A šílené.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments