If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - úterý, 8. října

Legrační Daniel Vávra na obálce neherního časopisu nebo GTA 5 s komentářem Morgana Freemana.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Včera jsme psali o tom, že se na Kickstarteru objevil zajímavý projekt The Long Dark, který bude o vašem přežití v post-apokalyptickém světě. Dneska se už můžete podívat také na video ze hry.

- Ve Velké Británii je už Grand Theft Auto 5 prodávanější, než čtyřka za všechny ty roky od vydání. Pětce k tomu stačily pouhé tři týdny. Zajímavé ale je, že GTA 4 se objevuje v TOP 40 žebříčku nejprodávanějších britských her dodnes.

- Unikly achievementy Xbox 360 verze Battlefield 4, takže pokud se nebojíte spoilerů, můžete zamířit sem a připravovat se na to, co všechno je třeba udělat, abyste všechny posbírali.

- Jak by působilo Grand Theft Auto 5, kdyby ho vyprávěl Morgan Freeman? Naprosto epicky! (ve skutečnosti samozřejmě nejde o Morgana Freemana, ale o jeho imitátora)

- Do VITA v příštím updatu přibude věc s názvem PS4 Link. Co to je? PS4 Download manažer a komunikační aplikace, která míří také na iOS a Android. Přes něj můžete nakupovat hry i pro PS4 a ty se vám pak samy stáhnou do konzole přes noc.

- Dan Vávra a jeho Warhorse jsou na obálce časopisu Zen, který vydává Mladá fronta. A vypadají... Ehm, zajímavě. - THX @jaxxiczek

- Server IGN udělal zajímavý průřez historií her podle tvorby nedávno zesnulého Toma Clancyho a píší také, jak se osobně podílel na jednotlivých hrách.

- Mark Rubin z Infinity Ward říká, že formát Call of Duty se moc změnit nemůže, protože je to jako sport. Právě to, že je jeden díl pomalu nerozeznatelný od jiného, je prý přesně to, díky čemu se lidé neustále vrací...

- Zde si můžete pustit otitulkované víkendové video o Beyond Two Souls od našeho čtenáře Rastm4N, kterému i za vás děkujeme:

Tagged With

Comments