Skip to main content

Druhá část pilotu podcastu českého Eurogameru

Free2Play, zaspání 3DS, dotazy čtenářů, co hrajeme?

Protože jsme při prvním natáčení pořídili několik hodin materiálu, rozhodli jsme se ho rozdělit ho do dvou pilotních podcastů. Ten první byl před pár dny tady a druhou část zkoušky si můžete poslechnout právě dnes.

Stále častější chození do lednice pro "občerstvení" a pokročilá noční hodina se podepsaly na živelnější debatě, už nijak nespoutané počáteční nervozitou. Moderátor a střihač Adam proto musel použít nůžky poněkud vícekrát. Na druhou stranu byste se takto u druhého dílu pilotu mohli více zasmát a pobavit, o což jde.

Co vše si v něm poslechnete? Názory redaktorů na aktuální fenomén Free2Play (01:00), s ním související negativa ořezávání her i odhad vývoje do budoucna. To plynule přeteklo ve stručné představení v ledasčem podobné služby Gaikai (13:00), co bude v novém designu Eurogameru, a naštvání z povinného stahování objemných dat ze Steamu před zahájením hraní (14:00) i proč moc nepřeje češtinám do her (15:00).

Download the podcast

V dalším tématu se vracíme k aktuálnímu zlevnění 3DS (16:10) a zaspání Nintenda na poli mobilního hraní i v digitální distribuci (20:25). Poslední třetinu podcastu tvoří rubriky, co hrajeme (28:50), včetně zamyšlení nad Dragon Age II (32:00), a odpovědi na dotazy čtenářů (34:50) z redakčního emailu, např. o technických chybách na EG, proč se nevěnujeme progamingu (36:50), proč jsou občas některé recenze publikovány se zpožděním (38:20), proč nepřidáváme do databáze staré hry (42:00) nebo jaké máte šance, chcete-li se stát novým autorem Eurogameru (44:39). Plus malý bonus na závěr :)

Zleva: Aleš Harazim, Honza Doskočil, Michal Jonáš, Adam Homola

Pokud byste měli k tomuto zkušebnímu pilotu jakoukoli připomínku či dotazy na nás, na něž chcete v příštím podcastu odpovědět, kontaktujte nás: v diskusi, na redakčním emailu redakce@eurogamer.cz, na Twitteru či Facebooku. Všude vám budeme naslouchat a těšíme se na vaše reakce, zda v podcastu máme pokračovat.

Read this next