If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Madden Arcade

Další hra EA pro digitální distribuci.

V EA se díky nedávnému úspěchu akčního Battlefieldu pořádně namlsali a nyní patrně začnou zvažovat nové cesty, jak protlačit své značky na trh. Řeč je samozřejmě o hře Battlefield 1943, jakési "light verzi" původního Battlefieldu, jejíž komerční aplaus podle všeho dává zelenou pro další, podobné EA aktivity.

Můžeme se tak dočkat pravidelného vydávání EA sportovních brandů, které budou v zjednodušených podobách nabízeny formou digitální distribuce? Asi ano, neboť po pilotním projektu ze začátku roku - 3 on 3 NHL Arcade, nyní šéf EA Sports - Peter Moore, oznámil podobně koncipovaný Madden Arcade. Tento titul se objeví koncem roku na trhu, patrně znovu toliko ve verzích pro konzole X360 a PS3 - kde bude ke stažení za dosud blíže neurčenou cenu.

S ohledem na mimořádný zájem především americké herní veřejnosti o tuhle sérii bychom se mohli lehce nadít dalšího rekordu. Jakkoliv stále není moc zřejmé, nakolik zjednodušená verze se tady vlastně chystá. EA každopádně chce pokračovat v prvotně zvolené strategii, aby hra byla co nejvíce přístupná. Takže si někam zapište, že v závěru roku se na Xbox Live a PlayStatin Network patrně objeví Madden Arcade, americký fotbal pro co nejširší veřejnost.

Otázka na závěr. Myslíte, že pro podzim můžeme čekat podobné oznámení i u FIFA a NBA?

Tagged With

Comments