Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Čeština pro většinu epizod The Walking Dead

Na Steamu právě s 50 % slevou.

Aktualizace - byli jsme upozorněni skutečnými autory češtiny, že s dříve zmíněnou stránkou WalkingDeadGame.eu nemají vůbec nic společného a že na nich pouze profituje: "Vzhledem k tomu, že lidská hloupost a chamtivost je bezbřehá, objevili se výtečníci, kteří naše překlady The Walking Dead reuploadovali bez svolení, finančně se obohacovali a případně mohli ještě dále těžit z prokliků. Proto prosíme všechny, aby odtud NIC nestahovali a nepodporovali tak někoho, kdo s překladem nemá sebemenší dočinění! Děkujeme."

Původní článek - Nemusíte zbožňovat adventury ani být nakaženi nynější zombie mánií, přesto se asi shodneme, že herní série The Walking Dead od Telltale Games patří mezi pamětihodné tituly uplynulého roku a že by neměla chybět v žádné sbírce, zvlášť při současných slevách (ještě 10 hodin na Steamu za 13 eur, tzn. jen 325 Kč). Užít si ji a pochopit všechny emoce mohl vzhledem k ukecanosti naplno jen ten, kdo uměl perfektně anglicky.

Díky hochům s přezdívkami Tomas2886, Datastor a MerlinSVK už existují neoficiální češtiny pro druhou až čtvrtou epizodu PC verze hry. Stáhnout si je můžete odsud.

Jak dodávají, přeloženy jsou všechny dialogy vyjma statistik a pár herních oznámení, ale není v jejich silách kontrolovat texty pro všechna větvení hry. Čeština je i s diakritikou (upravený font) a pár překreslenými texturami.

Oproti tomu první epizodu Walking Dead přeložila jiný skupina, údajně v horší kvalitě, a je k mání zde. Datastor & spol. se do první epizody pustí až po dodělání té páté, s níž jsou momentálně hotovi zhruba z poloviny.

Více o The Walking Dead v naší recenzi 4.-5. epizody nebo recenzi 1.-3. epizody.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

The Walking Dead

Android, iOS, PS3, Xbox 360, PlayStation Vita, PC

See 3 more
Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments