If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Eurogamer pořádá show pro PC a nezávislé hry

Jmenuje se Rezzed a uskuteční se v létě.

Kolegům z britské centrály pořádání jedné výstavy Eurogamer Expo s desítkami tisíc návštěvníků nestačí. Rozhodli se zorganizovat ještě další akci pro veřejnost, která bude zaměřena na pravý opak AAA konzolových her z Expa a totiž na nezávislé či PC hry.

"Navazujeme na úspěšný čtvrtý ročník Eurogamer Expo a letos rozšiřujeme naše obzory pořádáním nové show pro vyzdvihnutí nejlepších PC a nezávislých her," uvedl šéf Eurogameru Rupert Loman.

Akce se jmenuje Rezzed a uskuteční se o víkendu 6.-7. července ve městě Brighton na jihu Anglie, kde má Eurogamer základnu. Očekává se, že do budovy Brighton Centre na pobřeží, u které se jinak po večerech stojí fronty na taneční párty, dorazí asi tak do pěti tisíc lidí.

Mohou se zúčastnit turnajů v klasikách Quake 2 nebo Duke Nukem 3D, zahrát si deskové hry nebo na starých automatech, vyslechnout přednášky od Creative Assembly o Total War, objevit nadějné tituly od nezávislých vývojářů, koupit si upomínkové předměty či si vyzkoušet Aliens: Colonial Marines, neb SEGA je jedním z hlavních partnerů akce.

Vstupenka na jeden den stojí 12 liber, více o Rezzed na oficiální stránce.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments