Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Eurogamer se zapojuje do ankety Ceny hráčů 2015

Kdy volba proběhne a jak?

Počtem hlasujících největší anketa v České republice (minulý rok 17200 účastníků), ve které rozhodnete o nejlepších hrách uplynulého roku v řadě kategorií, odstartuje 17. ledna 2016. Vůbec poprvé ji bude podporovat i český Eurogamer, vedle pár dalších mediálních partnerů v čele s TV pořadem Re-Play.

Ceny hráčů 2015 s novým hlavním partnerem Lenovo letos přinesou změnu v tom, že hráči budou moci na speciálním webu (od 17.1. do 15.2.) vybrat kteroukoli hru, nikoli jen ty předvybrané redakcemi, jako se to dělo v minulých ročnících.

Redakce spolupracujících médií včetně nás vyhlásí pouze kategorii o dlouhodobém přínosu pro domácí trh. Každý účastník se automaticky zapojí do soutěže o ceny, slibuje i facebooková událost akce.

Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční o něco dříve než minule, už 20. února od 20 hodin v divadle Royal. Přímý přenos, kterým bude provázet Alžběta Trojanová s Mikolášem Tučkem, bude možné sledovat živě na webu ankety a na YouTube či Twitch. Chybět nebude řada hostů a dárků pro diváky (záznam předávání cen za rok 2014 zde).

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments