If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Existující hry určitě půjdou na Arc

Na pohybový ovladač Sony i starší věci.

Důležité již existující herní série budou mít v sobě integrovanou podporu pohybového ovladače Arc od Sony. Potvrdil to viceprezident Sony pro Evropu Michael Denny s tím, že podporu získají i již vydané hry.

V rozhovoru pro oficiální Playstation magazín řekl, že s pohybovým ovladačem Sony bude fungovat například LittleBigPlanet, Pain, Flower, Resident Evil 5: Gold Edition, ale i další již vydané hry.

„Když našim vývojovým týmům dáte nějakou novou hračku, přijdou s ní na spoustu nápadů,“ říká také v rozhovoru. „Přijdou na nové koncepty, na nové hry, ale také na aplikace takové technologie do již existujících her.“

Dle jeho slov jednak pracují na nových hrách, ale intenzivně také vymýšlí, kam by se dala Arc technologie ještě zaimplementovat.

Když k tomu přidáte 3D možnosti Playstation 3 (viz. obrázek z testovací verze firmwaru, který již 3D podporuje), jehož podpora by se také měla integrovat i do již existujících her, je docela možné, že se budou hráči moct vracet ke starším hrám a mít z nich zcela nové zážitky.

Tagged With

Comments