Skip to main content

FIFA 16 Goal Edition s dresem, míčem a dalšími bonusy

Bohatá speciální edice pro český trh.

Bezkonkurenčně nabušenou speciální edici nadcházejícího fotbalu pro český trh připravil obchod JRC.

Jejich exkluzivní FIFA 16 Goal Edition obsahuje tolik hodnotných tématických dárků, až na to domácí hráč u tohoto typu hry není zvyklý.

V Goal Edition najdete vedle plné verze fotbalu s českými texty také luxusní dres, oficiální fotbalový míč, samolepky a píšťalku. Existuje na všech platformách (PC, PS4, PS3, X360, X1) a vyjde pouze v JRC souběžně se standardními edicemi dne 25. září.

"Vydání hry FIFA 16 bude takovým malým svátkem fotbalu a proto jsme se rozhodli vytvořit speciální balení, kde najdete také celou řadu užitečných bonusů, které ocení aktivní sportovci i fanoušci fotbalu celkově," komentovalo to JRC a více je přiblížilo:

  • Dres je ve velikosti pánského L, nízké gramáže vhodný pro sport. Skvěle odvádí vlhkost. Je ze 100% polyesteru a má sportovní raglánové rukávy a tvarované boční švy.
  • Fotbalový míč Adidas Conext15 Glider je kvalitní balón vhodný zejména pro amatérské hráče nebo jako tréninkový. Míč je v designu oficiálního balonu pro MS 2015 žen v Kanadě a klubové mistrovství v Maroku.
  • Samolepky v počtu dvou kusů s logem FIFA 16.
  • Píšťalka plně funkční, vhodná jako upomínkový předmět. Dá se umístit na klíče nebo batoh.

Read this next