Skip to main content

Ghost Recon na PC jen díky F2P

Trackmania 2: Canyons free-to-play nebude.

Vývojáři z Ubisoftu vysvětlili, proč už dlouho nebyl na PC žádný exkluzivní Ghost Recon titul a vysvětlili, proč je free-to-play Ghost Recon vhodný právě pro současný trh.

"Díky vznik modelů pro online byznys máme zase příležitost udělat něco speciálně pro PC fanoušky, než to jen portovat z multiplatformového vývoje," řekl kreativní ředitel Ghost Recon Online Theo Sanders v rozhovoru pro CVG.

Proč se tedy poslední Ghost Recon hry neobjevily exkluzivně pro PC? Podle Ubisoftu za to může trh s krabicovými hrami. Ten prý ještě do nedávna znemožňoval investovat do velkých PC her.

Společně s tím se objevila zpráva, že Trackmania 2: Canyons free-to-play nebude. Po vývojářích chce prý spousta lidí, aby byla právě Canyons free-to-play. A jejich reakce? "Ne. Trackmania Nations - to je kompletně free-to-play," řekl Eduard Beauchemin, jak reportuje CVG.

"Trackmanii 2: Canyons rádi říkáme free-to-stay. Zaplatíte za vstup a pak můžete zůstat kolik let jen budete chtít. Budete mít neomezené množství obsahu, který si budete moci kdykoliv stahovat zdarma," uzavřel Beauchemin.

Read this next