If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

GamePage nasbíralo 20 tisíc shlédnutí za dva dny

Co říká tvůrce na ohlasy na pilot?

Vlastní zpráva - Pilot obnoveného herního pořadu GamePage, původně vyráběného v České televizi, dokázal na YouTube nasbírat za úvodní dva dny od nedělní premiéry přes 20 tisíc shlédnutí. Na Facebooku, odkud se rekrutovala většina diváků, se příspěvek líbil 660 lidem a na YouTube nasbíral několik stovek komentářů (od zaregistrovaných uživatelů, což nelze poměřovat s weby umožňujícími anonymní psaní).

Vedle udělání rámcové představy, jak velký zájem u nás panuje o takové internetové pořady (pro srovnání, méně zviditelňované XKO TV mívá cca 5-7 tisíc přehrání), když nejstarší český herní pořad má řádově desetitisíce, to znamenalo příležitost pro opětovné optání se producenta Ondry Broukala na novinky.

"Ohlasy na pilotní díl GP nás velmi mile překvapily, v naprosté většině jsou pozitivní a máme z toho velkou radost. Samozřejmě z nich ale vyplynula i řada konstruktivních připomínek, takže příště se určitě budeme snažit některé reflektovat. Vždy je co zlepšovat," odpověděla hlava GamePage pro Eurogamer.

Co se týče výhledu do budoucna, od našeho sobotního rozhovoru se situace nestihla nikterak změnit: "Platí, že stále prověřujeme možnosti, nic konkrétního zatím domluvené není. Jinak další díl GP bychom skutečně rádi uvedli v době kolem vydání třetího Dead Space," uzavřel Ondra Broukal.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments