Dark Souls Remastered Články

Otestujte svůj herní um s hardcore RPG Dark Souls Remastered

Dnes nastal ten očekávaný den, kdy na pulty přichází Dark Souls Remastered (Alza.cz).

Společnost Cenega Czech ve spolupráci s Bandai Namco Europe Entertainment tedy oznámila uvedení do prodeje akčního dobrodružného RPG, které prý nabídne ikonický zážitek v HD kvalitě. Na PS4 a X1 i krabicově za překvapivě nízkou cenu 899 Kč, na PC jen digitálka ze Steamu a spol.

"Dark Souls: Remastered přivádí k životu legendární, žánr definující akční RPG hru z roku 2011, která byla vyvinuta věhlasným studiem FromSoftware. Hráče čekají stovky hodin prvotřídní zábavy v nádherně přepracovaném světě s vysokými detaily. Dark Souls: Remastered zahrnuje obsah původní hry a DLC Artorias of the Abyss."

Číst více...

Zahájen síťový test Dark Souls Remastered

Zahájen síťový test Dark Souls Remastered

+ první vytípané obrázky.

Jak bylo dopředu avizováno, v těchto dnech se koná síťový test Dark Souls Remastered (Alza.cz) před plánovaným vypuštěním 25. května i pro počítače.

Teď, v pátek ve tři hodiny odpoledne, uživatelé hlásí, že tzv. Network Test předělávky je už na PlayStation 4 a Xbox One v provozu a lze se do něj přihlásit, máte-li stáhnutého klienta z dřívějška (nyní už sehnat nelze).

Oficiálním časem konání testu pro náš středoevropský region je 18:00 - 00:00.

Číst více...

Videosrovnání Dark Souls Remastered s moddovaným PC originálem

Dark Souls Remastered se blíží (25. května - Alza.cz), tak se kolegové z Digital Foundry podívali na to, jak si stojí verze pro PlayStation 4 Pro vedle originálu pro PC opatřeného fanouškovskými modifikacemi pro hezčí vizuál.

Všimnout si v oficiální předělávce můžete třeba nově přidaných efektů volumetrické mlhy, bloom či lepšího nasvícení scén.

Namco Bandai mezitím přiblížili slíbený síťový test remasteru, který proběrhne mezi 11. květnem a 12. květnem na Xbox One a PlayStation 4 (o PC verzi ani slovo) ve dvou šestihodinových seancích dle regionu. Test bude omezen na oblast Undead Parish a dovolí účastníkům vyvolat si kooperativní partnery a provést invazi do světů jiných hráčů.

Číst více...

Nový trailer Dark Souls Remastered, který bude zvýhodněn pro majitele originálu

Aby vám Bandai Namco a From Software připomněli, že se blíží 25. květen, přichystali nový trailer z Dark Souls Remastered (Alza.cz).

Uvidíte v něm některé kolosální potvory, které při svém návratu do Lordranu budete muset skolit. Majitelé Switch si ovšem budou muset na předělávku tohoto žánr definujícího akčního RPG ještě počkat.

Mpžná si ještě pamatujete na zimní kontroverzi, kdy se nejprve mělo za to, že bude nějaká sleva pro vlastníky originálu, což pak bylo dementováno ze strany vydavatele.

Číst více...

Dark Souls Remastered - souhrn dojmů, videosrovnání PS4 vs PC

Když byla hra oficiálně oznámena, hovořilo se o tom, že nebudou podniknuty žádné změny v hratelnosti.

Můžeme-li však věřit předčasně zveřejněnému článku na Fandom po hodině testování PS4 Pro verze, v květnovém Dark Souls Remastered (Alza.cz) zažijete nejednu takovou úpravu, která může mít vliv na způsob hraní.

Mělo totiž být upraveno skákání, protože akce se nyní vykonává stisknutím L3 tlačítka gamepadu jako v Dark Souls 3 či Bloodborne, takže hráči se snáze dostanou do některých oblastí či mohou provádět útoky spojené se skokem v bitvě.

Číst více...