If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Otestujte svůj herní um s hardcore RPG Dark Souls Remastered

Právě vychází + nízká cena.

Dnes nastal ten očekávaný den, kdy na pulty přichází Dark Souls Remastered (Alza.cz).

Společnost Cenega Czech ve spolupráci s Bandai Namco Europe Entertainment tedy oznámila uvedení do prodeje akčního dobrodružného RPG, které prý nabídne ikonický zážitek v HD kvalitě. Na PS4 a X1 i krabicově za překvapivě nízkou cenu 899 Kč, na PC jen digitálka ze Steamu a spol.

"Dark Souls: Remastered přivádí k životu legendární, žánr definující akční RPG hru z roku 2011, která byla vyvinuta věhlasným studiem FromSoftware. Hráče čekají stovky hodin prvotřídní zábavy v nádherně přepracovaném světě s vysokými detaily. Dark Souls: Remastered zahrnuje obsah původní hry a DLC Artorias of the Abyss."

"Oheň vzplanul. Zažijte znovu kriticky oceňovanou, žánr definující hru, která to všechno začala. Vraťte se do Lordranu v této nádherně přepracované hře s oslňujícími detaily ve vysokém rozlišení a se snímkováním 60 fps. Ponořte se do epického temného fantasy světa, který byl zasažen úpadkem a prokletím. Objevujte složitě navržený svět plný skrytých průchodů, dungeonů a tajemství - a odhalte tak jeho hluboce zakořeněné tradice."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Dark Souls Remastered

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments