Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords Zpravodajství

Patch po deseti letech. KoTOR 2 je lepší

Nestává se často, aby byla nějaká hra docela zásadně vylepšena po dlouhých deseti letech od vydání. Ba co víc, neděje se to skoro nikdy, to už spíš výrobce připraví remasterovanou verzi a prodává ji za peníze.

I proto musíme velebit LucasArts, Disney či Obsidian, že nyní vypustili patch pro Star Wars: Knights of the Old Republic 2 už z roku 2005 (na Steamu od 2012).

Není to samozřejmě jen tak, stalo se tak díky nové verzi tohoto sci-fi RPG ze světa Hvězdných válek pro Mac, Linux a SteamOS. Paralelně s ní probíhá slevová akce s cenovkou 7 eur.

Číst více...

Obsidian chce udělat hru z doby vraždění Jediů, nabídne ji Disneymu

LucasArts už není, dveře jsou otevřeny pro ostatní.

Obsidian, tvůrci senzačního RPG Knights of the Old Republic 2, se už dříve nechali slyšet, že LucasArts prezentovali svůj nápad na novou Star Wars hru. Nápad se jim líbil, ale nakonec z toho nic nevzešlo. Teď mají novou možnost. Mohou hru nabídnout přímo Disneymu, který se nechal slyšet, že Star Wars hry už bude jenom licencovat, aby s nimi neměli takové náklady (a s tím spojený menší risk).

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 14. února

Crytek pokračuje s Ryse, Obsidian chce udělat Star Wars RPG, Tomb Raider je hotový a vylisovaný a mariňáci v Alienech jsou tupí.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází každý všední den ráno přesně v 7:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

Obsidian by rád Knights of the Old Republic 3

Ale věci se asi do pohybu nedaly.

Teď, když rozruch okolo Star Wars: The Old Republic pomalu upadá, by mohl dozrát čas na vrácení se k čistě singleplayerovým RPG ze světa Hvězdných válek, které by časem přimělo k nákupu příští generace konzolí. LucasArts by takovým činem dokázali, že 1313 nebudou ojedinělým výstřelem v proklamované snaze o zkvalitnění licencovaných her.

Spekulace o Knights of the Old Republic 3

Jako RPG v otevřeném světě?

Podle rubriky drbů v britském časopisu PSM3 se chystá třetí díl populární série Star Wars: Knights of the Old Republic. Hra, které fanoušci neřeknou jinak než KoTOR, už má být nyní ve výrobě.

Nový obsah do KOTOR 2

Restaurační projekt je dokončen.

Po několika letech vývoje je konečně k dispozici fanouškovský projekt, který vrací do hry Star Wars: Knight of the Old Republic II - The Sith Lords obsah, který se do finální hry nevešel.