Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nový obsah do KOTOR 2

Restaurační projekt je dokončen.

Po několika letech vývoje je konečně k dispozici fanouškovský projekt, který vrací do hry Star Wars: Knight of the Old Republic II - The Sith Lords obsah, který se do finální hry nevešel.

Instrukce, jak obsah do hry nainstalovat a samotné soubory naleznete na tomto fóru.

Zatímco na první KOTOR hře dělal Bioware, dvojka byla svěřena vývojářskému týmu v Obsidianu. Ten měl ale na svou hru poměrně málo času a do finální verze hry se tak nestihlo dodělat všechno, co tam tvůrci chtěli mít. Rozpracované nové oblasti a úkoly jsou ovšem přítomny na disku a šťouraví fanoušci hry si toho všimli a ti nejschopnější se rozhodli, že obsah z disku vydolují a dodělají.

Tento restaurační projekt, který vede člověk s přezdívkou DStoney, je ve své betaverzi, takže je možné, že ještě bude obsahovat nějaké chyby. Od roku 2005 se pracuje ještě na ambicióznějším restauračním projektu (odkaz zde), ale ten je ještě velice dlouho před dokončením.

Nový obsah do hry přidává vícero zakončení, výrobní továrnu na HK droidy a další podzápletky. Na obsáhlý seznam věcí, které byly nakonec z The Sith Lords vyhozeny, se můžete podívat zde.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments