If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Grand Theft Auto 6 už ve fázi natáčení pohybů?

Tvrdí to herec, ale...

Je tu jedna z prvních neoficiálních zmínek o nástupci nejprodávanější hry posledního desetiletí a nejžádanější krabicovky první poloviny letošního roku ve Velké Británii (s 330 tisíci kusy). Hádáte správně, řeč je o pokračování GTA 5 (Alza.cz).

Herec a kaskadér Tim Neff, který se živí jako předloha pro motion-capture, ve svém profesním životopise uvedl, světe div se, Grand Theft Auto 6 (vedle Red Dead Redemption 2). UPDATE - tak to je prý podvrh.

Nalezený životopis

K natáčení pravděpodobně došlo letos v únoru v pobočce Rocksaru v San Diegu, vyplývá dále z jeho Instagramu (na Facebooku má i nějaký mo-cap s raketometem z léta 2016, asi pro jiného klienta?).

Avšak není jasné, jestli nešlo zatím jen o práci na RDR2 a pouhou dohodu o budoucí spolupráci i na další hře - zvlášt hlavním studiem pro GTA je Rockstar North, zatímco v San Diegu se dodělává RDR2.

Fanouškovské logo hry narážející na číslovku VI a shodu s VICE City

Pokud by se v této době chystal motion-capture postav pro GTA6, bylo by už v pokročilejší fázi vývoje, než si dosud všichni zvenčí mysleli. Loňské spekulace tvrdily, že údajně teprve začaly předběžné práce. Ani nejsou k dispozici žádné drby o zasazení a prostředí hry, což by mělo být tím prvním, co se rozhodne na začátku tvorby.

Že je GTA6 ještě na hony vzdáleno, naznačil i nedávný rozhovor se šéfem vydavatele 2K. Ten už pro podzim 2018 počítá s Borderlands 3 od Gearboxu a chce mít vždy jen jeden takový zásadní AAA hit za rok, takže pro GTA6 by připadal v úvahu nejdříve podzim 2019, ale spíš bychom si vsadili na 2020.

Fanouškovský nástřel obalu GTA6
Tady byl herec v únoru
Toto nejspíš GTA6 nebude...

Comments