Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

GTA 5 trailer převlečený do Battlefield 3

Namísto čmeláka prolétne nad vinicí stíhačka.

Když Rockstar mlčí a ještě dlouho mlčet bude, početný zástup čekatelů na Grand Theft Auto 5 si musí ukrátit dlouhou chvíli svépomocí. Po vydařených předělávkách do Minecraftu, do GTA 4 nebo do starého San Andreas dnes přišel na řadu mnohem těžší kalibr.

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

Uživatel YouTube s přezdívkou Ketegano15 vzal Battlefield 3 a pokusil se v něm zopakovat scény z toho už legendárního odhalovacího traileru GTA 5. Vzhledem k neexistenci editoru od DICE a vojenské povaze předlohy měl obtížnější úlohu než jeho kolegové, takže u dobré poloviny záběrů budete na okamžik bloumat, na co vlastně narážejí - zvlášť když se po ulici promenádují vojáci a namísto sporťáku u semaforu stojí bugina, takže se šikne to spodní srovnávací video.

Přesto se mu výtvor v rámci možností povedl a když k tomu přidal originální hudbu, budou znalci jako doma. Zvlášť v těch nejvíce pamětihodných momentech, jako třeba když výletníci stoupají do strmého kopce, když hrdina shlíží na město, u plážové budky pobřežní hlídky nebo když nad hlavou namísto práškovacího čmeláka ve vinici prolétne stíhačka. Dobrá práce!

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

Read this next